UA | RU

Статті

Трагедія, яка сталася. Поради дорослим (від Американського інституту терапії травми)
01 травня 2022, 20:24
Багато людей мають сильні емоційні реакції після лиха. Такі реакції можуть проявлятися як страх, занепокоєння, проблеми з увагою, сором за те, як зреагував/ла, та почуття провини за щось. Переживати багато емоцій після трагедій це зрозуміло та очікувано.

Психогенний енурез
26 серпня 2020, 17:08
Це дуже неприємне явище має місце у 10% дітей. Існує десятки способів фармакологічної та психотерапевтичної корекції цього явища.

Психотерапія - як це?
09 липня 2019, 16:03
Видання BuzzFeed попросило своїх читачів поділитися своїми думками про проходження психотерапії. 14 найприкметніших

Важка розмова. Поведінка в рамках складних проблем
29 червня 2019, 22:25
Важкі розмови таять в собі шанс на зміну взаємин тільки в тому випадку, якщо ви готові змінити прагнення нав'язати свою точку зору на бажання дізнатися реальні мотиви поведінки іншої людини.

Нарцисизм сьогодення
27 березня 2019, 01:46
Для чого вам потрібна ваша ФБ сторінка?

Не переживайте через дрібниці... Все це дрібниці життя
16 лютого 2017, 21:58
Божевільний ритм життя, повної усіляких несподіванок, здається, найкраще відповідає нашим уявленням про сильну, яка прагне до звершень особистості. Ідея досягнення умиротворення і любові сприймається нами як стан сонної апатії. Однак напруга і постійні зміни позбавляють нашу життя мотивації і справжнього успіху.

Свій унікальний інтелект
16 лютого 2017, 21:55
У суспільстві користується особливою популярністю ідея про те, що інтелект людини можна виміряти за допомогою тесту IQ. Високий бал свідчить про те, що людина розумна і перед ним відкрита маса можливостей, в той час як низький бал каже, що людина дещо відстає в розвитку, а спектр його можливостей має явні обмеження.

Практичні рекомендації батькам гіперактивної дитини
15 червня 2016, 22:26
Синдром дефіциту уваги з гіперактивністю – одне з найбільш розповсюджених психоневрологічних розладів, причиною якого є порушення поведінки і труднощів у навчанні в дошкільному та шкільному віці, проблеми у відношеннях з оточуючими людьми і, в результаті, - заниження самооцінки. Таких дітей називають гіперкінетичними, які страждають на мінімальну мозкову дисфункцію.

Конфлікт та способи його подолання
15 червня 2016, 22:22
Конфлікти у родині неминучі навіть у самих найкращих відносинах. Конфлікт потрібно не уникати, а вирішувати. Конфліктні ситуації переслідують нас майже на протязі всього життя, і в одному випадку справа закінчується відкритою дискусією, в іншому – невисловленою та прихованою образою, а буває, й справжньою «битвою».

Сторінка 1   1