UA | RU

Статті

Психотерапія - як це?
09 липня 2019, 16:03
Видання BuzzFeed попросило своїх читачів поділитися своїми думками про проходження психотерапії. 14 найприкметніших

Важка розмова. Поведінка в рамках складних проблем
29 червня 2019, 22:25
Важкі розмови таять в собі шанс на зміну взаємин тільки в тому випадку, якщо ви готові змінити прагнення нав'язати свою точку зору на бажання дізнатися реальні мотиви поведінки іншої людини.

Нарцисизм сьогодення
27 березня 2019, 01:46
Для чого вам потрібна ваша ФБ сторінка?

Чарівні фарби. 3D-картина
16 лютого 2017, 22:02
А тепер трохи про правила підготовки до роботи, ну і, звичайно ж, про саму роботу. Коли дитина збирається починати творчу роботу, необхідно підготувати йому стіл, за яким він буде творити. Стіл необхідно накрити клейонкою, приготувати відразу всі інструменти і матеріали. Малюка потрібно одягнути в зручну для нього одяг, і ту яку не шкода буде забруднити. Також можна одягнути дитині фартух з довгими рукавами, якщо ви не хочете, щоб він забруднив одяг.

Не переживайте через дрібниці... Все це дрібниці життя
16 лютого 2017, 21:58
Божевільний ритм життя, повної усіляких несподіванок, здається, найкраще відповідає нашим уявленням про сильну, яка прагне до звершень особистості. Ідея досягнення умиротворення і любові сприймається нами як стан сонної апатії. Однак напруга і постійні зміни позбавляють нашу життя мотивації і справжнього успіху.

Свій унікальний інтелект
16 лютого 2017, 21:55
У суспільстві користується особливою популярністю ідея про те, що інтелект людини можна виміряти за допомогою тесту IQ. Високий бал свідчить про те, що людина розумна і перед ним відкрита маса можливостей, в той час як низький бал каже, що людина дещо відстає в розвитку, а спектр його можливостей має явні обмеження.

Практичні рекомендації батькам гіперактивної дитини
15 червня 2016, 22:26
Синдром дефіциту уваги з гіперактивністю – одне з найбільш розповсюджених психоневрологічних розладів, причиною якого є порушення поведінки і труднощів у навчанні в дошкільному та шкільному віці, проблеми у відношеннях з оточуючими людьми і, в результаті, - заниження самооцінки. Таких дітей називають гіперкінетичними, які страждають на мінімальну мозкову дисфункцію.

Конфлікт та способи його подолання
15 червня 2016, 22:22
Конфлікти у родині неминучі навіть у самих найкращих відносинах. Конфлікт потрібно не уникати, а вирішувати. Конфліктні ситуації переслідують нас майже на протязі всього життя, і в одному випадку справа закінчується відкритою дискусією, в іншому – невисловленою та прихованою образою, а буває, й справжньою «битвою».

Сторінка 1   1